taxi bagażowe

Taxi bagażowe nie jest typową taksówką, która jeździ po mieście, rozwożąc pasażerów. Dzięki tej usłudze możemy przewieźć nasze osobiste rzeczy o dużych gabarytach. Nie każdy posiada busa, do którego z łatwością zapakuje meble czy ubrania. Podróż komunikacją miejską czy samochodem osobowym ze złożonymi fotelami może być uciążliwa, a czasem niemożliwa. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług taxi bagażowego. Jak to działa?

Jak działa taxi bagażowe?

Przewóz bagaży podręcznych czy zwierząt w transporterach jest dopuszczalny w zwykłych taksówkach. Jednak przewóz większych elementów, np. szafy z lustrem czy stolika już nie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z taxi bagażowego. Dzwoniąc do centrali taksówek, podczas rozmowy telefonicznej informujemy pracownika o tym, że chcemy przewieźć większą liczbę przedmiotów. Na podstawie naszego zgłoszenia przygotuje i wybierze on odpowiedni pojazd do wykonania tego zadania.

Kto może skorzystać z usług taxi bagażowego?

Z usług taxi bagażowego skorzystać mogą wszyscy, którzy chcą przewieźć swoje rzeczy samochodem dostawczym. Mogą być to studenci zmieniający stancję, a także firmy potrzebujące pomocy przy przeprowadzce biura. Taxi bagażowe pomaga przetransportować meble, sprzęty gospodarstwa domowego, jak również rowery czy skutery. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Koszt dojazdu zwykłym samochodem dostawczym będzie o wiele mniejszy niż wynajęcie dużego samochodu ciężarowego.

Cena zamówienia taxi bagażowego jest ustalana na podstawie odległości kursu oraz ciężaru i wymiarów przedmiotów. W ramach usługi pracownicy firmy pomogą przy załadunku i rozładunku rzeczy. Jeśli przeprowadzka jest wyzwaniem, z którym trudno sobie poradzić samemu, warto powierzyć ją pracownikom firmy bagażowej.