Przewóz bagażów wielkogabarytowych realizujemy za pomocą samochodów dostawczych przy współpracy z wykwalifikowanymi kierowcami. Usługa ta obejmuje transport przedmiotów takich jak meble, materiały budowlane i wykończeniowe, sprzęt RTV i AGD, dzieła sztuki, instrumenty muzyczne, rowery czy skutery. Ciężar przedmiotów transportowanych przez jeden samochód dostawczy nie może przekraczać 2,5 ton.

Przewóz bagażu realizujemy na terenie całej Bydgoszczy i okolic. Jego koszt podajemy zawsze z góry i określamy go na drodze indywidualnych ustaleń – jest on uzależniony m.in. od długości kursu oraz wymiarów i ciężaru przedmiotów. W ramach usługi taxi bagażowego pomagamy także przy załadunku i rozładunku rzeczy. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które muszą przetransportować rzeczy niemieszczące się do bagażnika w osobówce. Polecamy się zarówno osobom prywatnym, jak i firmom potrzebującym pomocy przy przeprowadzce, a także artystom chcącym przewieźć instrumenty na koncert. Transport bagażu obejmuje również ciężki sprzęt i meble zakupione w sklepie.

Przewóz bagażów podręcznych

Przewóz bagażów podręcznych, takich jak torby podróżne, plecaki czy worki turystyczne dozwolony jest w zwykłych taksówkach. Dopuszczalne jest także transportowanie w nich zwierząt (w specjalnych transporterach), a także wózków inwalidzkich i dziecięcych. Na własną odpowiedzialność mogą Państwo przewieźć również mały sprzęt RTV.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? W celu skorzystania z przewozów bagażowych bądź w przypadku dodatkowych pytań dotyczących tej usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.