W zakres oferty naszej firmy wchodzi przewóz bagaży, który realizujemy na terenie całej Bydgoszczy oraz okolic. Koszt usługi każdorazowo podajemy z góry i określamy go na podstawie indywidualnych ustaleń. Wysokość ceny jest uzależniona od:

  • długości kursu,
  • wymiaru przewożonych przedmiotów,
  • ciężaru i ilości bagaży.

W ramach usługi taxi bagażowego pomagamy także naszym Klientom przy załadunku i rozładunku rzeczy. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób potrzebujących transportu rzeczy, które nie mieszczą się w bagażniku standardowego samochodu osobowego. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, podczas pojedynczych przewozów osób i bagaży, artystami, którzy potrzebują przewieźć instrumenty na koncert, jak i firmami będącymi w trakcie przeprowadzki. Transport bagażu obejmuje również ciężki sprzęt i meble zakupione w sklepie.

Nasze taxi bagażowe działające a terenie Bydgoszczy i okolic pomoże bezpiecznie i szybko przetransportować rzeczy klienta oraz zajmie się dostarczeniem zamówionych przesyłek lub prezentów. Świadczone przez nas usługi transportowe skierowane są wszystkich tych, którzy szukają zaufanego przewoźnika. Doświadczeni kierowcy należący do naszego zespołu gwarantują odpowiednie przygotowanie pojazdu do transportu i przekazania mienia w wyznaczone wcześniej miejsce.

Planujesz przeprowadzkę? Masz zamiar zakupić duży i ciężki sprzęt RTV lub AGD? A może przenosisz swoje biuro do nowego miejsca? W tych wszystkich przypadkach taxi bagażowe będzie doskonałym rozwiązaniem. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami, sprawdź cennik zamieszczony na stronie oraz skorzystaj z pomocy profesjonalnych przewoźników.

Przewóz bagaży wielkogabarytowych

Przewóz bagaży wielkogabarytowych realizujemy z wykorzystaniem przeznaczonych do tego celu, dużych samochodów dostawczych. Podczas realizacji takich przewozów współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi w tym kierunku kierowcami. Usługa taxi dostawczego obejmuje transport rozmaitych przedmiotów takich, jak:

  • duże meble i kanapy,
  • ciężkie materiały budowlane i wykończeniowe,
  • sprzęt RTV i AGD,
  • dzieła sztuki (np. rzeźby i obrazy),
  • instrumenty muzyczne,
  • rowery, skutery i pozostały sprzęt sportowy,
  • oraz wiele innych.

Ciężar przedmiotów transportowanych przez jeden samochód dostawczy nie może przekraczać 2,5 tony. Istnieje jednak możliwość wykonania kilku kursów lub zamówienia większej ilości aut do przewozu bagaży wielkogabarytowych.

Przewóz bagaży podręcznych

W naszej firmie oferujemy przewóz również bagaży podręcznych o mniejszych gabarytach, które dopuszczalne są do transportu w standardowych taksówkach. W zakres takich bagaży wchodzą torby podróżne, plecaki czy worki turystyczne. W naszych taxi bagażowych dopuszczalny jest przewóz zwierząt w odpowiednio przystosowanych do tego celu transporterach oraz wózków inwalidzkich czy dziecięcych. Na życzenie Klientów przewozimy także niewielki sprzęt RTV, jednak zaznaczamy, że jest on transportowany na Państwa odpowiedzialność.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? W celu skorzystania z przewozu bagaży, dużych pakunków lub zwierząt, a także w przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.