W zakres naszej oferty wchodzi kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych. Zapewniamy naszym Klientom samochody z prywatnym kierowcą do przewozu osób na miejsce imprezy, a także do domów po jej zakończeniu. Dzięki temu ani Państwo, ani Państwa goście nie będą musieli martwić się kwestią pozostawionego na miejscu przyjęcia samochodu.

Dysponujemy pojazdami o różnych rozmiarach, dlatego oferujemy zarówno małe transporty, jak i wynajem busa z kierowcą do przewozu większych grup. Nasi kierowcy mogą Państwu towarzyszyć podczas takich okazji, jak:

  • wieczory panieńskie i kawalerskie,
  • śluby i wesela,
  • urodziny,
  • komunie,
  • imprezy firmowe,
  • i inne.

Obsługę imprez okolicznościowych zapewniamy Państwu na terenie całej Bydgoszczy, a także w jej okolicy. W związku z tym, jeśli uroczystość ma miejsce poza miastem, również z przyjemnością Państwu pomożemy. Niezależnie od okazji, zapewnimy Państwu najwyższą jakość obsługi, a także komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Zakres naszych usług podczas obsługi imprez okolicznościowych

Poza bezpiecznym dowiezieniem i odwiezieniem do domów wszystkich gości nasi kierowcy są także do Państwa dyspozycji podczas trwania imprezy. Dzięki temu mogą oni w każdej chwili jechać we wskazane miejsce, by kogoś odebrać, zawieźć prezenty lub coś przywieźć. Co więcej, na życzenie Klienta kierowca może także zrobić drobne zakupy czy kupić alkohol, który się skończył. Zachęcamy do ustalania szczegółów z odpowiednim wyprzedzeniem, a my dostosujemy logistycznie ilość oraz rodzaj pojazdów do Państwa potrzeb i indywidualnych życzeń.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci skorzystania z naszej obsługi imprez okolicznościowych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji, a także przedstawimy warunki cenowe dostosowane do zakresu potrzebnych usług.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.