Mercedes-Benz to marka od zawsze kojarzona z prestiżem, luksusem i niezawodnością. Nic zatem dziwnego, że firmy taksówkarskie oferują przewozy samochodami właśnie tej marki. Bardzo często wykorzystywana jest również nazwa – Taxi Mercedes. Dlaczego Mercedesy tak dobrze sprawdzają się jako taksówki?

Mercedesy, choć luksusowe, upowszechniły się jako taksówki już w latach dziewięćdziesiątych. Ich zaletą były niezwykle wytrzymałe silniki, które wytrzymywały setki tysięcy kilometrów bez konieczności wykonywania remontów, a także luksusowe wnętrza, pozwalające poczuć odrobinę luksusu. Pomimo upływu lat nic się nie zmieniło. Taxi Mercedes jest nadal jednym z pierwszych wyborów ludzi zamożnych, którzy nie wyobrażają sobie podróży mało prestiżowym samochodem, ale też osób, dla których priorytetem jest szybkie i bezpieczne dotarcie do celu.

Jakimi Mercedesami dysponujemy?

Mercedesy, którymi realizuje przewozy nasza firma taksówkarska, to pojazdy maksymalnie kilkuletnie w bogatej wersji wyposażenia i mające dynamiczne silniki, co sprawia, że podróżowanie nimi jest nie tylko komfortowe, ale też bezpieczne. W Taxi Mercedes jest wystarczająco dużo miejsca, by było wygodnie nawet wtedy, kiedy tylna kanapa zostanie zajęta przez trzech dorosłych mężczyzn.

Realizujemy przewozy przede wszystkim Mercedesami Klasy E oraz S, uważanymi za najbardziej niezawodne auta z całej gamy produktowej Mercedesa. Udając się w podróż jednym z naszych Mercedesów poczujesz się wyjątkowo. Te auta, to także najtańsze taxi w Bydgoszczy. Zapraszamy do regularnego korzystania z Komfort Taxi Mercedes w Bydgoszczy.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.