W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów oferujemy przewozy osób ich prywatnymi pojazdami. Odprowadzanie auta to usługa, która doskonale sprawdza się wtedy, gdy kierowcy nie mogą lub nie chcą samodzielnie prowadzić samochodu. Jesteśmy wynajmowani do odprowadzania pojazdów przez uczestników rozmaitych imprez, lecz również w razie wystąpienia nagłych, nieoczekiwanych sytuacji, np. związanych z pogorszeniem samopoczucia kierującego pojazdem.

Czy usługa odprowadzania samochodu jest opłacalna?

Klienci coraz chętniej korzystają z naszej usługi odprowadzania samochodu, ponieważ taka forma transportu jest zazwyczaj bardziej opłacalna niż przewóz pasażera taksówką do miejsca docelowego i z powrotem. Jeśli zamierzasz skorzystać z tej formy współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą mobilnej aplikacji taxi. Usługa odprowadzania auta pozwala naszym klientom uniknąć konieczności długotrwałego pozostawiania pojazdu na parkingu oraz dodatkowych problemów związanych z jego odbiorem w późniejszym czasie.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.