Odprowadzanie auta to stosunkowo nowa usługa na polskim rynku. Kiedy jedyną możliwością dostania się na imprezę jest dojazd własnym samochodem, a powrót bez niego nie wchodzi w grę, z pomocą przychodzą nasi pracownicy.

Jeśli planujesz wybrać się na imprezę swoim autem i zamierzasz pić alkohol, nie ryzykuj powrotu za kierownicą. Skontaktuj się z nami i zamów profesjonalnego kierowcę, który o wskazanej godzinie bezpiecznie odprowadzi Ciebie i Twój samochód pod wskazany adres. Jest to wygodne i przede wszystkim odpowiedzialne zachowanie, które zwiększy Twoje bezpieczeństwo i nie narazi na poniesienie konsekwencji prawnych związanych z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu. Gwarantujemy dyskrecję oraz konkurencyjną cenę, która jest niższa niż w przypadku standardowego przewozu osób w dwie strony.

Kiedy jeszcze warto skorzystać z usługi odprowadzania auta?

Potrzeba skorzystania z usługi odprowadzenia samochodu może wyniknąć nie tylko z uczestniczenia w zakrapianej imprezie, ale też z wielu innych powodów. Warto skorzystać z takiej możliwości np. w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia, dużego zmęczenia, zniszczenia okularów lub wystąpienia innych czynników, które ograniczają lub wręcz uniemożliwiają samodzielne prowadzenie samochodu.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Skorzystaj z usługi bezpiecznego odprowadzenia auta na terenie Bydgoszczy i okolic. Nasi kierowcy dostępni są przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Niezależnie od tego, czy jest poniedziałkowy poranek czy sobotnia noc, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.