Jeśli nie masz możliwości zawiezienia swojego dziecka do przedszkola, szkoły czy na zajęcia pozalekcyjne, skorzystaj z naszej usługi przewozu dzieci taxi. Wystarczy zamówić taksówkę, a jeden z naszych kierowców szybko zjawi się na miejscu i bezpiecznie zawiezie pociechę pod wskazany adres. Szczegóły przewozu dzieci taksówką ustalamy indywidualnie. Konsultujemy m.in. przebieg trasy i usługi dodatkowe. Na życzenie kierowca może odprowadzić dziecko pod samą szkołę lub poczekać aż do niej wejdzie i poinformować o tym fakcie np. wysyłając SMS.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci wymagają specjalnego traktowania, dlatego też kierowcy, którzy realizują tego rodzaju kursy mają odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi. Chętnie służą pomocą, mają poczucie humoru i wzbudzają zaufanie.

Jakie są zasady przewożenia dzieci taksówką?

Przepisy w zakresie przewozu dzieci taksówką różnią się od tych, które stosowane są w przypadku podróży prywatnym autem. Zgodnie z prawem, dziecko o wzroście do 150 cm podczas jazdy powinno być umieszczone w specjalnym foteliku, jednak kiedy podróżuje w licencjonowanej taksówce, nie ma takiego obowiązku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dostosowujemy się również w tym zakresie. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko było przewożone w foteliku lub na podwyższeniu poinformuj nas o tym, a z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Powierz bezpieczeństwo swojego dziecka w ręce profesjonalnego kierowcy i miej pewność, że maluch dotrze na miejsce cały i zdrowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi przewozu dzieci taksówką na terenie Bydgoszczy.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.