Jesteśmy prężnie działającą firmą transportową, świadczącą usługi na terenie Bydgoszczy, okolic i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wykonujemy komfortowe przewozy taxi osób dorosłych, dzieci, a także zwierząt. Realizujemy zlecenia w zakresie transportu towarów, oferujemy wynajem busów i vanów. Chętnie dowieziemy zakupy, dostarczymy przesyłkę, ale też pomożemy podczas przeprowadzki. Nasza firma transportowa z Bydgoszczy dysponuje flotą samochodów dostawczych, które są dostępne zawsze, kiedy zachodzi potrzeba przewiezienia mebli, sprzętu RTV, AGD czy innych przedmiotów o większych gabarytach. Zapewniamy również pomoc w załadunku i rozładunku powierzonego mienia.

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę transportową?

Wybierając firmę transportową, warto wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Przed nawiązaniem współpracy dobrze jest zapoznać się z informacjami dotyczącymi floty pojazdów, rodzaju i zakresu ubezpieczenia przewoźnika, a także możliwości monitorowania przewozu swojego ładunku. W wyborze pomagają także opinie w Internecie, np. w mediach społecznościowych. Firma transportowa Radio Taxi Komfort jest licencjonowanym przewoźnikiem świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi kierowcami co sprawia, że powierzając nam swój ładunek masz pewność, że dowieziemy go bezpiecznie, terminowo i zgodnie z ustaleniami.

Jeśli szukasz firmy transportowej w Bydgoszczy, która szybko, niedrogo i bezpiecznie zrealizuje transport osób lub towarów, skontaktuj się z nami! Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i od firm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz regularnego korzystania z usług Radio Taxi Komfort.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.