Bydgoszcz to duża, przemysłowo-handlowa miejscowość, często odwiedzana w celach biznesowych przez przedstawicieli wielu firm. Sporym zainteresowaniem wśród osób przyjezdnych, jak i mieszkańców cieszą się w Bydgoszczy postoje taxi. Są one zlokalizowane w strategicznych punktach miasta oraz na terenie większych dzielnic Bydgoszczy. Potrzeba wygody i szybkiego transportu sprawia, że postoje taxi są wybawieniem w sytuacjach, gdy brak bezpośredniego połączenia na wybranej trasie lub środki transportu publicznego nie kursują o odpowiedniej porze.

Kiedy warto skorzystać z postoju taksówek?

Postoje taksówek są nieocenionym wsparciem dla osób, które chcą bezpiecznie i komfortowo wrócić do domu z imprezy, a także dla klientów, którzy przemieszczają się z bagażem. Dysponujemy również taksówkami, które są przystosowane do przewozu niepełnosprawnych. Postój taksówek to idealna opcja dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z aplikacji taxi. Podróżujesz służbowo pociągiem i zależy Ci na punktualnym dotarciu na spotkanie biznesowe? Na postoju taxi, zlokalizowanym w okolicy dworca w Bydgoszczy, czekają na klientów nasze wygodne taksówki, które sprawnie dowożą pasażerów do wskazanego miejsca docelowego.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.