Radio taxi Komfort to najlepszy wybór, kiedy chcesz szybko dostać się do dowolnego miejsca w Bydgoszczy i okolicach. Zadzwoń pod numer 52 196 62 i zamów komfortową lecz niedrogą taksówkę, która podjedzie wprost pod wskazany przez Ciebie adres.

Skąd się wzięło radio taxi?

Początki nazwy radio taxi sięgają czasów, w których nie było jeszcze ani smartfonów, ani nawet powszechnie dostępnych telefonów stacjonarnych. Były natomiast CB radia, za pomocą których taksówkarze przekazywali sobie informacje o dostępnych kursach. Wraz z upowszechnianiem się telefonów, przejmowały one rolę CB radia, ale tradycyjna nazwa – radio taxi pozostała w świadomości zarówno taksówkarzy, jak i pasażerów. Obecnie, radio taxi to synonim korporacji taksówkarskiej, takiej jak np. nasze Radio Taxi Komfort z Bydgoszczy.

Jakie radio taxi wybrać w Bydgoszczy?

Jeśli szukasz najtańszego taxi w mieście, jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą aplikacji i zamów kurs. Realizujemy przewozy samochodami osobowymi, vanami oraz busami, wynajmujemy samochody na uroczystości, takie jak np. śluby. Gwarantujemy najwyższą jakość przewozów, bezpieczeństwo i komfort podróży. Radio Taxi Komfort to także liczne przydatne usługi, takie jak np. odpalanie samochodu na kable, odprowadzanie auta, przewozy dzieci do szkół czy przedszkoli i wiele więcej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.