Jeśli zależy Ci na sprawnej i elastycznej organizacji transportu, który perfekcyjnie dopasujesz do swoich planów turystycznych lub służbowych, skorzystaj z radio taxi! W Bydgoszczy obsługujemy klientów prywatnych i firmowych, oferując im przewozy osobowymi taksówkami, obszernymi vanami taxi, a także 9-osobowymi busami. Nasze radio taxi doceniają zwłaszcza klienci biznesowi, którym zależy na wynajmie klasycznej, eleganckiej taksówki w celu dojazdu na spotkanie z kontrahentem lub przewozu gości między firmą a lotniskiem lub dworcem.

Dlaczego warto korzystać z usług radio taxi?

Usługi radio taxi nie przestają być popularne, ponieważ zamówienie taksówki przez telefon jest łatwym sposobem na zapewnienie pasażerom bezpiecznego i komfortowego transportu, a jednocześnie skraca czas oczekiwania na przewóz. Naszą taksówkę możesz zamówić, dzwoniąc pod nr (52) 196 62. Pojazdy obsługiwane są przez uprzejmych, doskonale zorientowanych w topografii miasta, licencjonowanych kierowców. Zapewniamy atrakcyjne ceny usług taksówkarskich i elastyczne zasady współpracy. Skontaktuj się z nami!

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.