Ekonomiczny i komfortowy sposób podróżowania z bliskimi lub z grupą współpracowników zapewnia wynajem busa. W Bydgoszczy z naszej wypożyczalni busów z kierowcą korzystają zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi. Zapewniamy im bezpieczny dowóz na imprezy okolicznościowe, integracyjne, służbowe, a także komfortowy powrót ze spotkań i uroczystości. Oferujemy również usługi przeprowadzek. Nasze busy mają pojemną przestrzeń bagażową, a także wyposażone są w niezbędne zabezpieczenia, dlatego możesz w ich wnętrzu przewieźć nie tylko bagaż, lecz również rozmaite przedmioty i sprzęty domowe lub firmowe.

Wynajem busa z kierowcą

Oferujemy klientom wynajem busa z kierowcą. Z naszych usług korzystają szkoły, które wynajmują bus z kierowcą do przewozu dzieci i młodzieży na imprezy sportowe i kulturalne. Dysponujemy 9-osobowymi busami, które przechodzą systematyczne przeglądy techniczne. Jeśli chcecie podróżować w luksusowym stylu, wynajmijcie van taxi! Nasze pojazdy są w pełni sprawne, czyste, wyposażone w klimatyzację oraz inne udogodnienia. Usługi wynajmu busa z kierowcą, które realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami, z pewnością zaspokoją potrzeby transportowe i oczekiwania każdej grupy pasażerów!

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.