Wynajem busa z kierowcą to usługa skierowana do wszystkich, którzy potrzebują przewieźć jednocześnie większą liczbę osób. Bardzo chętnie wynajmujemy busy na uroczystości, takie jak śluby, wesela, konsolacje, jubileusze. Jest to też bardzo dobre rozwiązanie, gdy np. trzeba przewieźć gości z hotelu na lotnisko. Kierowcy, których zatrudniamy doskonale orientują się w topografii miasta, dzięki czemu masz pewność, że Twoja grupa dotrze na miejsce o czasie. Usługa wynajmu busa z kierowcą skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm, które organizują dla swoich pracowników wyjazdy w delegację lub na imprezy integracyjne.

Jakie busy na wynajem mamy w ofercie?

Oferowane przez naszą firmę busy na wynajem to nowoczesne, bogato wyposażone pojazdy, utrzymywane w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Są przestronne, mają wygodne, regulowane fotele oraz klimatyzację, która szczególnie latem jest niezbędna, by podróżować w komfortowych warunkach. Auta zapewniają wystarczająco dużo miejsca zarówno dla pasażerów, jak i ich bagaży.

Możemy zaproponować wynajem busów 9-osobowych (8 pasażerów + kierowca). Szczegóły wynajmu zawsze ustalamy indywidualnie, dopasowując się do konkretnych oczekiwań naszych Klientów. Ściśle trzymamy się umówionych godzin przejazdu, ponieważ zależy nam, by być na miejscu o czasie.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.