Wynajem samochodu z kierowcą to usługa, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jest to najlepszy wybór dla osób, które potrzebują przemieścić się z miejsca na miejsce, a nie dysponują własnym samochodem, nie czują się pewnie za kierownicą bądź nie mają możliwości skorzystania z innych form transportu. Wynajmując samochód u nas masz gwarancję, że nasz doświadczony kierowca o umówionej godzinie podjedzie pod wskazany adres, natomiast samochód będzie dokładnie umyty, nawoskowany i w 100% gotowy do drogi.

Obsługa uroczystości

Organizacja wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości bardzo często wiąże się z koniecznością wynajmu samochodu z kierowcą. Zapewnienie prywatnego kierowcy jest niezwykle przydatne podczas różnych wydarzeń, takich jak np.

  • Śluby i wesela,
  • Pogrzeby,
  • Rocznice,
  • Obchody jubileuszów,
  • Targi,
  • Konferencje.

W przypadku obsługi uroczystości takich jak ślub, zapewniamy nie tylko wynajem samochodu, ale także jego odpowiednie przystrojenie, które podkreśli ważność wydarzenia. Oczywiście, kierowca również jest ubrany elegancko i stosownie do okoliczności.

Samochody osobowe, vany, busy

W przypadku organizacji większych imprez z dużą liczbą gości doskonale sprawdza się usługa wynajęcia większego pojazdu. Kilkuosobowy van taxi lub bus jest niezastąpiony, kiedy konieczne jest przewiezienie większej grupy osób np. z lotniska czy dworca do hotelu lub odwrotnie.

Nasi kierowcy doskonale orientują się w topografii miasta, dzięki czemu szybko i bezpiecznie dostaniesz się w miejsce docelowe. Zarówno wynajem samochodu osobowego, vana, jak i busa z kierowcą może być ustalony i dopasowany do potrzeb Klienta, a transport dostosowany do konkretnych godzin wycieczki czy niezbędnego przewozu.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.