Szukasz najtańszego Taxi w Bydgoszczy? Jesteś w dobrym miejscu Radio Taxi Komfort to firma taksówkarska, która stawia na najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie. Pomimo rosnącej inflacji oraz coraz wyższych cen paliwa dokładamy wszelkich starań, by jak najmniej odbiło się to na cenie usług. Warto podkreślić, że pierwsza po 10 latach zmiana cennika miała miejsce jesienią i wyniosła 8%, czyli o wiele mniej mniej niż wynosi inflacja. Zależy nam przede wszystkim na tym, by być najtańszym taxi w Bydgoszczy, a jednocześnie świadczyć usługi na poziomie, którego nie powstydziłyby się o wiele droższe korporacje taksówkarskie.

Od czego zależy końcowa cena za przejazd taksówką?

Końcowa cena za przejazd jest wypadkową przejechanych kilometrów, a także czasu wynajęcia samochodu. Pierwszą składową ceny jest opłata początkowa, czyli należność za zajęcie miejsca w aucie i przejechanie pierwszego kilometra. Główny koszt stanowi opłata za przejazd, która naliczana jest za każdy kolejny przejechany kilometr. Opłata ta różni się w zależności od taryfy. Ceny kursów realizowanych w dni powszednie, w godzinach porannych różnią się od tych wykonywanych w godzinach największego natężenia ruchu. Inna jest również taryfa w niedziele i święta. W celu odnalezienia szczegółowych informacji o poszczególnych taryfach zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Całkowitą kwotę przejazdu oblicza taksometr, do którego taksówkarze (poza włączeniem i wyłączeniem) nie mają dostępu. Dlatego też nie jest możliwa żadna ingerencja w wartości wskazywane przez urządzenie. Taksometry obliczające należność za kurs są poddawane regularnym przeglądom i homologacji, co sprawia, że ich odczyty są zawsze zgodne ze stanem faktycznym

Zapraszamy do regularnego korzystania z najtańszej taksówki w Bydgoszczy!

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.