Oferujemy usługę uruchomienia auta na kable. Szybko docieramy z pomocą wszystkim, którzy mają problemy z odpaleniem samochodu. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w wysokiej jakości przewody rozruchowe, co gwarantuje bezpieczne wykonanie usługi. Usługę uruchomienia samochodu na kable świadczymy przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym także w święta. Problemy z akumulatorem mogą przytrafić się bez względu na porę roku, choć częściej występują zimą, kiedy niska temperatura negatywnie wpływa na reakcje chemiczne zachodzące w akumulatorze.

Jak odpalić samochód na kable?

Uruchomienie auta na kable nie jest trudne, jednak należy trzymać się kilku określonych zasad. W pierwszej kolejności powinno się ustawić samochody przodem do siebie, w bezpiecznej odległości jeden od drugiego. Warto również wyłączyć wszystkie urządzenia pobierające prąd (radio, oświetlenie, ogrzewanie, itp.). Kolejnym krokiem jest podłączenie kabli. Czerwonym kablem podłącza się bieguny dodatnie akumulatorów, czarny przewód powinien zostać podłączony jednym końcem do ujemnego bieguna sprawnego akumulatora, zaś drugim do masy „biorcy”. Jako uziemienie najlepiej sprawdza się nielakierowany metalowy element pod maską. Po kilku minutach od uruchomienia silnika samochodu z rozładowanym akumulatorem można zdjąć kable. Ważne, by zrobić to w odwrotnej kolejności.

Jeśli spotkała Cię nieprzyjemna niespodzianka w postaci rozładowanego akumulatora, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc w odpaleniu auta na terenie całej Bydgoszczy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.