Prowadzimy przewóz osób na terenie Bydgoszczy i okolic. Działamy całodobowo. Naszą taksówkę można zamówić telefonicznie, SMS-owo lub przy pomocy intuicyjnej aplikacji mobilnej. Odbierzemy Państwa z dowolnego miejsca i dowieziemy pod wskazany adres, informując przy tym o szacowanym czasie podróży. Za transport można u nas zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą. Każda taksówka wyposażona jest bowiem w terminal płatniczy. Ponadto Klient może sam wybrać markę samochodu, którym chce zostać przewieziony. Na specjalne życzenie przejazd może być zrealizowany autem typu van lub kombi.

W ramach naszych usług oferujemy także przewóz dzieci. W sytuacji, gdy coś nagle wypadnie, mogą Państwo szybko zamówić taksówkę, która bezpiecznie dowiezie malucha pod wskazany adres. Przed realizacją przewozu uzgadniamy z rodzicami szczegóły trasy, tak by zapewnić im jak największy komfort psychiczny. Kierowca może nawet odprowadzić dziecko pod szkołę lub poczekać aż do niej wejdzie i poinformować Państwa o tym np. SMS-em.

Przewóz osób na licencji

Do przewozu osób zatrudniamy jedynie licencjonowanych kierowców, którzy przeszli testy psychometryczne oraz nie wykryto u nich żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu. Wszyscy nasi pracownicy ukończyli specjalne szkolenie zakończone egzaminem z zakresu transportu osób taksówką. Zapoznali się przy tym m.in. z prawem przewozowym oraz przepisami metrologicznymi w kwestii taksometrów. Ponadto musieli się też wykazać odpowiednią znajomością topografii miasta.

Oprócz wykwalifikowanych kierowców posiadamy także licencje na wszystkie nasze taksówki, które są ważne na terenie Bydgoszczy oraz gmin sąsiadujących. Zapraszamy do korzystania z naszych przewozów.