Do przewozu grupy pasażerów oraz ładunków idealnie nadaje się van taxi. Nasze taksówki typu van mają wygodne, regulowane fotele, obszerne powierzchnie bagażowe, a także klimatyzację i wiele innych udogodnień, dzięki którym można nimi odbywać nawet długie podróże. Nasze vany taxi są dostępne na postojach taxi w Bydgoszczy, a także można zamówić wybrany model taksówki telefonicznie lub za pomocą aplikacji mobilnej. Jeśli organizujesz przewóz grupy osób, dostosujemy przebieg trasy do potrzeb pasażerów.

Wynajem vana z kierowcą

Oferujemy wynajem vana z kierowcą. Z tej usługi chętnie korzystają klienci prywatni oraz biznesowi. Przewozy wypożyczonym vanem to sposób na oszczędność czasu i kosztów podróżowania. Wieloosobowe vany to pojemne auta, które zapewniają wiele wygód w trakcie jazdy. Jeśli standardowa, osobowa taksówka nie jest w stanie pomieścić wszystkich pasażerów, proponujemy wybór tego wariantu podróżowania. W przypadku zainteresowania usługami naszej wypożyczalni vanów z kierowcą skontaktuj się z nami!

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.