Skorzystanie z aplikacji taxi to coraz chętniej wybierany sposób zamawiania taksówki. Aplikacja umożliwia zamówienie kursu online, a także jego wycenę. Zamawiając taksówkę przy pomocy aplikacji taxi z góry wiesz, ile zapłacisz za przejazd! Do aplikacji możesz przypisać swoją kartę płatniczą (jedną lub kilka), aby bezgotówkowo płacić za przejazdy.

Jakie funkcje oferuje aplikacja Komfort Taxi?

Możliwość bezgotówkowej płatności to tylko jedna z wielu funkcjonalności aplikacji Komfort Taxi. Dla własnego bezpieczeństwa możesz ustawić maksymalną kwotę za kurs, czyli jednorazową maksymalną kwotę, jaką będzie mogła być obciążona Twoja karta. Możesz ustawić również kwotę, powyżej której potrzebne będzie podanie kierowcy kodu niezbędnego do autoryzowania transakcji. W aplikacji Komfort Taxi masz także dostęp do historii swoich przejazdów.

Skąd pobrać aplikację Komfort Taxi?

Aplikację Komfort Taxi jest całkowicie bezpłatna. Możesz ją pobrać ze Sklepu Play lub z App Store.

Pobierz aplikację ze Sklepu Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taxity.taxikomfort

Pobierz aplikację z App Store:

https://apps.apple.com/pl/app/taxi-komfort-bydgoszcz/id1619482115

Nasza darmowa aplikacja taxi dostępna jest zarówno na telefony z systemem Android, jak i Apple iOS. Skorzystaj z nowoczesnej formy zamówienia taksówki. Zainstaluj aplikację Komfort Taxi już dziś!

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.