W ramach oferty naszej firmy znajdą Państwo również dowóz zakupów. W przypadku braku czasu, złamanej nogi lub podczas wieczornej imprezy nasi kierowcy mogą jechać do sklepu i zrobić dla Państwa drobne zakupy. W zakres takich usług wchodzi kupno alkoholu, papierosów, kosmetyków, kwiatów, upominków oraz innych przedmiotów.

W razie potrzeby nasi kierowcy zajmują się również przewozem bagaży o różnych gabarytach oraz drobnymi przesyłkami. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi podczas jednorazowych przesyłek, jak i długoterminowo z kilkoma firmami. Oferujemy szybki i sprawny przewóz dokumentów, drobnych części samochodowych i innych rzeczy. Na życzenie naszych Klientów biznesowych akceptujemy przejazdy bezgotówkowe, za które wystawiamy faktury na koniec każdego miesiąca.

Zakupy na telefon

Zakupy na telefon z dowozem w Bydgoszczy i okolicy to niezwykle wygodne i proste rozwiązanie. Aby zamówić kierowcę i przekazać mu listę zakupów, wystarczy do nas zadzwonić. Zgłoszenia od naszych Klientów przyjmujemy w godzinach funkcjonowania naszej firmy, a więc przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Realizujemy zamówienia z różnych miejsc takich, jak apteki, kwiaciarnie, stacje benzynowe czy sklepy monopolowe. Niezależnie od sytuacji, w której potrzebują Państwo pomocy i zrobienia zakupów na telefon, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty lub chęci skorzystania z naszych usług zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Państwu dodatkowych informacji i zrealizujemy kompleksowe usługi transportowe.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.