taxi

Odprowadzanie samochodu przez określony adres stanowi w Polsce naprawdę nową usługę. Na telefon można zamówić kierowcę, który odwiezie zarówno osobę, jak i odstawi samochód pod określony adres. To naprawdę komfortowe oraz wygodne rozwiązanie w przypadku, gdy zamierzamy udać się na alkoholową imprezę.

Jak funkcjonuje ta usługa?

Oczywiście w związku z tym, że usługa należy do nowych, niewiele osób decyduje się na jej wybór. Odprowadzanie samochodu pod adres sprawdzi się w sytuacji, gdy kierowca zdecydował się na wypicie alkoholu i nie może samodzielnie prowadzić. Po prostu wybierasz się na wesele, zabawę urodzinową czy inną imprezę własnym samochodem. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z tej usługi w razie pogorszenia się stanu zdrowia. W momencie, gdy zamierzasz wrócić do domu, zamawiasz szofera. Odprowadzanie samochodu pod adres pozwoli zabrać zarówno auto, jak i kierowcę pod wpływem alkoholu. Wbrew pozorom usługa odbywa się w bardzo dyskretny sposób.

Kto korzysta z tej usługi?

Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie, kto najczęściej korzysta z tej usługi. Tak naprawdę są to osoby w różnym wieku. Z pewnością dotyczy to osób powyżej 30 roku życia, które posiadają samochód osobowy na własność. Na odprowadzanie samochodu pod adres decydują się również studenci oraz licealiści, u których imprezy są naprawdę częste. Zdarzają się sytuację, że z tej usługi korzystają całe rodziny wracające z rodzinnych przyjęć czy też spotkań. Warto wspomnieć, że firmy świadczące te usługi dyżurują w bardzo korzystnych godzinach i często praktycznie przez cała noc. Z pewnością to bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż ogranicza liczbę pijanych kierowców, którzy wsiadają za kierownice po imprezie.