taxi

Odprowadzanie samochodu przez określony adres stanowi w Polsce naprawdę nową usługę. Na telefon można zamówić kierowcę, który odwiezie zarówno osobę, jak i odstawi samochód pod określony adres. To naprawdę komfortowe oraz wygodne rozwiązanie w przypadku, gdy zamierzamy udać się na alkoholową imprezę.

Jak funkcjonuje ta usługa?

Oczywiście w związku z tym, że usługa należy do nowych, niewiele osób decyduje się na jej wybór. Odprowadzanie samochodu pod adres sprawdzi się w sytuacji, gdy kierowca zdecydował się na wypicie alkoholu i nie może samodzielnie prowadzić. Po prostu wybierasz się na wesele, zabawę urodzinową czy inną imprezę własnym samochodem. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z tej usługi w razie pogorszenia się stanu zdrowia. W momencie, gdy zamierzasz wrócić do domu, zamawiasz szofera. Odprowadzanie samochodu pod adres pozwoli zabrać zarówno auto, jak i kierowcę pod wpływem alkoholu. Wbrew pozorom usługa odbywa się w bardzo dyskretny sposób.

Kto korzysta z tej usługi?

Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie, kto najczęściej korzysta z tej usługi. Tak naprawdę są to osoby w różnym wieku. Z pewnością dotyczy to osób powyżej 30 roku życia, które posiadają samochód osobowy na własność. Na odprowadzanie samochodu pod adres decydują się również studenci oraz licealiści, u których imprezy są naprawdę częste. Zdarzają się sytuację, że z tej usługi korzystają całe rodziny wracające z rodzinnych przyjęć czy też spotkań. Warto wspomnieć, że firmy świadczące te usługi dyżurują w bardzo korzystnych godzinach i często praktycznie przez cała noc. Z pewnością to bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż ogranicza liczbę pijanych kierowców, którzy wsiadają za kierownice po imprezie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *