impreza

Prowadzenie auta pod wpływem alkoholu jest przestępstwem. Nie można w żadnym wypadku brać pod uwagę możliwości wrócenia własnym autem w stanie nietrzeźwości. Najlepszym wyjściem jest zorganizowanie transportu z wyprzedzeniem. Pomoże to uniknąć problemów i konieczności zastawiania się nad tym, co zrobić z autem po imprezie. W zapewnieniu transportu pomoże usługa taxi.

Co zrobić, gdy nie możemy prowadzić auta?

Jeśli nie mamy ze sobą trzeźwego towarzysza, a przyjechaliśmy na imprezę autem, niestety trzeba je zostawić w danym miejscu do czasu, gdy znowu będziemy w stanie je prowadzić. Aby wrócić do domu, najlepiej zamówić taksówkę. Dzięki wielu możliwościom zapłacenia za nią, brak posiadania gotówki nie będzie problemem. Poza gotówką za przejazd można zapłacić kartą albo telefonem. Z kolei taksówkę można łatwo zamówić przy użyciu aplikacji. W ten sposób wystarczy mieć ze sobą telefon, aby bezpiecznie wrócić do domu. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wybór.
Następnego dnia po powrocie do domu znowu można skorzystać z usługi taxi, tym razem, aby dostać się do swojego zostawionego po imprezie samochodu.
W ten sposób bezpiecznie można wrócić do domu, a potem odebrać swoje auto.

Usługa transportu gości podczas imprezy

Aby uniknąć problemów z dojazdem gości na organizowaną imprezę, najlepiej jest wynająć dowóz osób taksówkami zajmującymi się obsługą imprez okolicznościowych.
Dzięki temu goście zostaną dowiezieni na imprezę i bezpiecznie odwiezieni do domów po jej zakończeniu. To sprawi, że nikt nie będzie mieć problemu z tym, co zrobić z samochodem po zakończeniu wydarzenia. W ten sposób minimalizuje się ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych sytuacji po organizowanej imprezie. Możliwy jest wynajem małego transportu, jak i busa z kierowcą, jeśli zachodzi potrzeba przewiezienia większej ilości osób.
Taka usługa jest możliwa na terenie Bydgoszczy oraz jej okolic. Z tego powodu można z niej skorzystać, organizując imprezę poza miastem. 

Transport gości przydaje się podczas organizowania wesel, urodzin, komunii czy imprez firmowych.