Nasza firma taksówkarska świadczy rozmaite usługi transportowe na obszarze całej Bydgoszczy oraz okolic. Na terenie miasta oferujemy dodatkowo bezpłatny dojazd do Klienta. Od wielu lat współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i rozmaitymi firmami, z którymi warunki współpracy uzgadniamy indywidualnie. Zapewniamy Państwu transport osób oraz zwierząt. Zajmujemy się także przewozem dzieci, gwarantując im przy tym pełne bezpieczeństwo oraz upewniając się, że Państwa pociecha dotarła na miejsce cała i zdrowa. Aby móc dotrzymać danej obietnicy, zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych taksówkarzy, a wszystkie nasze pojazdy przechodzą regularne przeglądy.

Wynajem samochodu z kierowcą

W ramach naszych usług transportowych znajduje się także obsługa imprez i uroczystości. Na takie okazje oferujemy Państwu wynajem samochodu z kierowcą. Zapewnienie prywatnego kierowcy jest niezwykle praktyczne podczas różnych wydarzeń takich, jak:

  • śluby,
  • wesela,
  • pogrzeby,
  • rocznice,
  • obchody inauguracji i jubileuszów,
  • oraz wielu innych, ważnych uroczystości.

Poza wynajmem samochodu z kierowcą zapewniamy naszym Klientom również przewóz bagaży. Posiadamy zaplecze przystosowanych do tego celu samochodów dostawczych, które bez problemu zmieszczą nawet bardzo duże, niewymiarowe pakunki. Dlatego polecamy się także w przypadku przeprowadzek oraz transportu wielkogabarytowych instrumentów takich, jak pianino.

Wynajem busa z kierowcą

Nasze usługi możemy Państwu zaproponować również w przypadku organizacji większych, wieloosobowych imprez. Oferujemy bowiem wynajem busa z kierowcą. Takie rozwiązanie będzie idealne np. podczas zwiedzania miasta w dużej grupie osób i konieczności codziennego jeżdżenia z miejsca na miejsce oraz przewozu z lotniska czy dworca do hotelu i odwrotnie.

Nasi kierowcy doskonale orientują się w topografii miasta, dzięki czemu szybko przetransportują Państwa do pożądanego punktu. Zarówno wynajem busa z kierowcą, jak i samochodu osobowego może być ustalony i dopasowany do potrzeb Klienta, a transport dostosowany do konkretnych godzin wycieczki czy niezbędnego przewozu.

Odprowadzanie aut i inne dodatkowe usługi

Odprowadzanie aut to usługa, która jest stosunkowo nowa na polskim rynku i znajdą ją Państwo w naszej ofercie. Polega ona na zamówieniu profesjonalnego kierowcy, który bezpiecznie odwiezie nie tylko Klienta, ale również jego auto pod wskazany adres. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne oraz przede wszystkim odpowiedzialne, zwłaszcza w przypadku powrotu do domu po długiej, zakrapianej imprezie. Zdajemy sobie sprawę, że często zostawienie samochodu w innym miejscu i powrót bez niego nie wchodzi w grę. Dlatego umożliwiamy Państwu całkowicie bezpieczny, rozsądny i komfortowy transport do domu lub innego, dowolnego miejsca.

Co więcej, usługa ta jest realizowana w sposób dyskretny, a jej koszty są znacząco niższe niż w przypadku standardowego przewozu osób w dwie strony. Oczywiście potrzeba odprowadzenia samochodu może się zdarzyć również z innego powodu. Warto skorzystać z takiej możliwości np. w sytuacji nagłego pogorszenia się stanu zdrowia, dużego zmęczenia, zniszczenia okularów oraz każdej innej okoliczności uniemożliwiającej samodzielne prowadzenie samochodu.

Dodatkowe informacje

Uzupełnienie naszej oferty stanowią rozmaite zlecenia transportowe takie, jak dowóz drobnych zakupów (alkohol, papierosy, kwiaty, środki czystości i inne) oraz przesyłek. Co więcej, do kontaktu z naszą firmą zapraszamy również w przypadku awarii samochodu na drodze. Dojedziemy w każde miejsce i postaramy się uruchomić auto. W razie konieczności pomożemy odprowadzić je do warsztatu, a następnie odwieziemy Państwa bezpiecznie do domu. Zachęcamy do kontaktu oraz korzystania z szerokiego zakresu naszych usług! W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznej oraz mailowej.

Mapa

Bezpłatny dojazd na terenie miasta

Dzieci

Bezpieczny przewóz dzieci pod wskazany adres

Taxi Komfort

Marka samochodu na życzenie klienta

Odprowadzanie samochodów

Świadczymy usługi odprowadzania auta

Kable rozruchowe

Pomagamy w uruchomieniu auta

Mini Van

MINI VAN siedmiosobowy

Dalsze kursy

Dalsze kursy poza miasto - cena do uzgodnienia

Zakupy Komfort Radio Taxi

Dowóz drobnych zakupów

szofer

Wynajem samochodu wraz z kierowcą

Specjalne okazje

Obsługa imprez okolicznościowych

Mała paczka

Transport drobnych przesyłek w Bydgoszczy i okolicach

taxi bagaż

Taxi bagażowe 123-456-789

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.