Usługi transportowe świadczymy na terenie Bydgoszczy i okolic – dojazd do Klienta na terenie miasta jest bezpłatny. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami na wspólnie uzgodnionych warunkach. Oferujemy bezpieczny transport osób, w tym także dzieci – zatrudniamy jedynie licencjonowanych taksówkarzy, a wszystkie nasze auta przechodzą regularne przeglądy. Usługi transportowe świadczymy także w ramach obsługi imprez okolicznościowych. Wynajmujemy auta z prywatnymi kierowcami np. na śluby. Ponadto oferujemy także przewóz bagażów samochodami dostawczymi. Polecamy się m.in. w przypadku przeprowadzek oraz transportu wielkogabarytowych instrumentów takich jak pianina.
W ramach naszych usług realizujemy również zlecenia transportowe takie jak dowóz drobnych zakupów i przesyłek. Do kontaktu z naszą firmą zapraszamy także w przypadku awarii samochodu na drodze. Dojedziemy w każde miejsce, postaramy się uruchomić auto, a w razie konieczności pomożemy odprowadzić je do warsztatu, a następnie odwieziemy Państwa do domu.

Odprowadzanie aut

Odprowadzanie aut to usługa stosunkowo nowa na na polskim rynku. Polega za zamówieniu profesjonalnego kierowcy, który odwiezie nie tylko Klienta, ale i jego auto pod wskazany adres. Stanowi wygodne, a co najważniejsze odpowiedzialne rozwiązanie w przypadku powrotu do domu po zakrapianej imprezie Usługa realizowana jest w sposób dyskretny. Jej koszty są znacznie niższe niż w przypadku standardowego przewozu osób w dwie strony. Z odprowadzenia samochodu warto skorzystać także w sytuacji nagłego pogorszenia się stanu zdrowia.

Mapa

Bezpłatny dojazd na terenie miasta

Dzieci

Bezpieczny przewóz dzieci pod wskazany adres

Taxi Komfort

Marka samochodu na życzenie klienta

Odprowadzanie samochodów

Świadczymy usługi odprowadzania auta

Kable rozruchowe

Pomagamy w uruchomieniu auta

Mini Van

MINI VAN siedmiosobowy

Dalsze kursy

Dalsze kursy poza miasto - cena do uzgodnienia

Zakupy Komfort Radio Taxi

Dowóz drobnych zakupów

szofer

Wynajem samochodu wraz z kierowcą

Specjalne okazje

Obsługa imprez okolicznościowych

Mała paczka

Transport drobnych przesyłek w Bydgoszczy i okolicach

taxi bagaż

Taxi bagażowe 123-456-789

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
wyślij sms: 7 333 196 62
pobierz: mobilną aplikację FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.