W naszej firmie prowadzimy całodobowy przewóz osób na terenie Bydgoszczy i okolic. Jedną z naszych taksówek mogą Państwo zamówić telefonicznie, a także przy pomocy łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej. Niezależnie od godziny odbierzemy Państwa z dowolnego miejsca oraz przewieziemy pod wskazany adres, informując przy tym o szacowanym czasie podróży. Co więcej, chętnie przyjmujemy naszych pasażerów z ich czworonożnymi (w odpowiedni sposób zabezpieczonymi) pupilami.

Dla wygody naszych Klientów za transport można płacić u kierowcy zarówno gotówką, jak i kartą, ponieważ każda taksówka wyposażona jest w terminal płatniczy. Ponadto Klient może sam wybrać markę samochodu, którym chce zostać przewieziony. Na specjalne życzenie przejazd może być również zrealizowany autem typu van lub kombi.

Nasza firma zajmująca się przewozem osób na terenie Bydgoszczy oraz okolic gwarantuje, że wszyscy kierowcy to licencjonowani przewoźnicy, którzy doskonale znają topografię całego miasta. Oprócz przewozu osób indywidualnych z punktu A do punktu B oferujemy obsługę delegacji, konferencji lub transport osób na imprezę okolicznościową. Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie kierowców, ale również wysoki standard pojazdów. Nasza flota to zadbane i czyste samochody, w których pasażer ma zapewnianą wygodę oraz miejsce na bagaż. Wszystkie te aspekty przekładają się na komfortową i bezpieczną podróż. Więcej informacji na temat przewozu osób oraz innych świadczonych usług uzyskają Państwo, kontaktując się telefonicznie lub e-milowo z naszą firmą. Zachęcamy również do korzystania z aplikacji mobilnej.

Przewóz dzieci

W ramach naszych usług oferujemy także przewóz dzieci. W sytuacji, gdy nie mają Państwo możliwości zawieźć dziecka np. do szkoły czy na inne zajęcia, przyjeżdżamy z pomocą. Kiedy coś niespodziewanego wypadnie, wystarczy zamówić taksówkę, a jeden z naszych kierowców szybko stawi się na miejscu i bezpiecznie zawiezie Państwa pociechę pod wskazany adres.

Przed realizacją przewozu uzgadniamy z rodzicami szczegóły trasy. Zależy nam, aby zapewnić Państwu jak największy komfort psychiczny, spokój i pewność, że maluch dotrze na miejsce cały i zdrowy. Na życzenie kierowca może również odprowadzić dziecko pod samą szkołę lub poczekać aż ono do niej wejdzie i poinformować Państwa o tym np. SMS-em.

Przewóz osób na licencji

Naszym największym priorytetem jest bezpieczeństwo pasażerów, komfortowy i sprawny transport po mieście, a także wygodne wyjście z sytuacji awaryjnych. Dlatego do przewozu osób, obsługi imprez okolicznościowych oraz pozostałych usług transportowych zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych, przeszkolonych kierowców. Jest dla nas niezwykle istotne, aby przeszli oni testy psychometryczne oraz nie wykryto u nich żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu taksówkarza.

Wszyscy nasi pracownicy ukończyli specjalne szkolenie zakończone egzaminem z zakresu transportu osób taksówką. Kierowcy zapoznali się przy tym m.in. z prawem przewozowym oraz przepisami metrologicznymi w kwestii taksometrów. Ponadto musieli się oni wykazać odpowiednią znajomością topografii miasta, aby móc bezproblemowo i bez opóźnień dowozić Państwa we wskazane miejsca.

Oprócz wykwalifikowanych kierowców posiadamy także licencje na wszystkie nasze taksówki, które są ważne na terenie Bydgoszczy oraz gmin sąsiadujących. Zależy nam, aby przewozy taksówką kojarzyły się naszym Klientom z bezpieczeństwem i komfortem jazdy, dlatego każdy nasz pojazd przechodzi regularne przeglądy oraz – w razie konieczności – dokonujemy niezbędnych napraw. Zapraszamy do korzystania z naszych przewozów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu naszych usług zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.