Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzaniem w życie, w dniu 25 maja 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, w jaki sposób będą przetwarzane Państwa dane osobowe po 25 maja 2018 roku. 
 

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Łączności Transportowej Radio Taxi Komfort Bydgoszcz, ul. Karpacka 56/93

PRZETWARZANIE DANYCH

Administrator może przetwarzać Państwa dane w celu:

– realizacji usługi przewozowej zleconej w formie telefonicznej i/lub mailowej,

– reklamacji związanej z usługą taxi,

– ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami związanymi z usługą taxi,

– prowadzenia dokumentacji księgowej i podatkowej – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.

Podanie danych w postaci miejsca rozpoczęcia usługi oraz numeru telefonu jest konieczne do wykonania usługi przewozowej.
 

PRZEKAZYWANIE DANYCH

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe umownie współpracującymi z administratorem, przy czym podmioty te przetwarzać będą dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.
 

PAŃSTWA PRAWA

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem, korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów już od 5,67zł.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.