mężczyzna w samochodzie osobowym przewożący paczki

Korzystanie z usług taksówkarza jeszcze jakiś czas temu było czymś z wyższej półki, dostępnym dla ludzi bogatszych lub w bardzo wyjątkowych sytuacjach. Wraz ze wzrostem liczby samochodów na naszych drogach, wzrosła też liczba taksówek. Koszty kursów stały się przystępne dla większości ludzi, którzy żyją i pracują w miastach. Co poza przewozem osób może nam zaoferować korporacja taksówkowa?

Przewóz osób, bagaży i zwierząt domowych

Z taksówki najczęściej korzystamy w sytuacji, kiedy potrzebujemy bezpośredniego transportu szybko i nagle oraz wtedy, gdy z wyprzedzeniem planujemy dojazd w docelowe miejsce, pokonanie nie długiego kilometrażu nie swoim autem. Korporacja taksówkowa oferuje z założenia przewóz osób i bagaży, nie tylko drobnych, podręcznych pakiecików, ale też np. walizek w drodze na lotnisko, czy z lotniska po powrocie z dłuższej podróży. Korporacja taksówkowa może, ale nie musi oferować także przejazd ze zwierzakami domowymi: głównie psami i kotami. Nasza korporacja taksówkowa w Bydgoszczy świadczy takie usługi – trzeba jedynie uprzedzić dyspozytora lub zaznaczyć w aplikacji, że chcemy przewieźć zwierzaka.

Zakupy na telefon w ofercie korporacji taksówkowej

Korporacja taksówkowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując także zakupy na telefon, dowóz zakupów i drobnych przesyłek. Drobnymi przesyłkami mogą być na przykład paczki dokumentów, ale też mniejsze części samochodowe. Te drugie wymieniamy jako przykłady przede wszystkim dlatego, że czasem nie możemy ruszyć z miejsca własnym autem, bo coś w nim jest niesprawne. Taksówkarz może dowieźć również zakupy np. na imprezę, kiedy podczas spotkania w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych, zabraknie alkoholu do wspólnej kontynuacji zabawy. Chcesz przewieźć coś innego? – Dopytaj, odpowiemy!