Oferujemy komfortowe przejazdy wieloosobowymi vanami. Jest to najlepszy wybór dla osób podróżujących w grupie, które np. chcą wspólnie dotrzeć na imprezę. Podczas gdy dla czterech osób wystarczy standardowa osobowa taksówka, grupa ośmioosobowa potrzebuje już większego środka transportu, takiego jak nowoczesny, komfortowy van. Wybierając vana Komfort Taxi możesz zapomnieć o organizowaniu logistyki transportu większej liczby znajomych.

Dlaczego van taxi się opłaca?

Podróżowanie w grupie przyjaciół jest nie tylko przyjemniejsze, ale też bardziej ekonomiczne niż podróżowanie samemu. Jeden kurs większym pojazdem typu van kosztuje o wiele mniej niż wynajęcie kilku taksówek osobowych. W przypadku kilkuosobowych przejazdów można rozłożyć koszty na wszystkich pasażerów, dzięki czemu koszt podróży jednej osoby może być porównywalny, albo nawet niższy, niż gdyby podróżowała transportem publicznym.

Nasze vany dostępne są przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Możesz zamówić je telefoniczne lub przy pomocy naszej aplikacji taxi na smartfony. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą van taxi w Bydgoszczy.

KONTAKT:

Spółdzielnia Łączności Transportowej RADIO TAXI KOMFORT
ul. Karpacka 56/93
85-164 Bydgoszcz
email: kontakt@taxi-komfort.pl
tel. 52 196-62

ZAMÓW TAXI:

zadzwoń: 52 196 62
zadzwoń: 52 375 33 77
zadzwoń: 52 348 42 74
pobierz: mobilną aplikację
FACEBOOK

INFO:

Najtańsze Taxi w Bydgoszczy – zniżki dla stałych klientów.
Wszystkie nasze taksówki wyposażona są w terminal płatniczy, a nasi taksówkarze dowiozą na miejsce i na czas oraz chętnie pomogą.